0
ورود

ورود به حساب کاربری

مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
ورود به حساب کاربری

Skyview

 • خانه
 • سقف کاذب تصویردار

آسمان مجازی

آسمان مجازی

 

تایل های skyview مطابق با استاندارد اروپا و تنها دارنده نشان CE در ایران میباشد، کیفیت و ماندگاری تنها دلیل صادرات است. آسمان مجازی یا تایل تصویردار محصولی از شرکت skyview (آسمان نما) است که از یک لایه تصویر و یک صفحه ورق اکریلیک تشکیل شده و توانایی عبور نور را از خود دارد،تنوع عکس و ترکیب بندی به صورت مربع،مستطیل،دایره، یضی و یا هر شکل دیگری بدون محدودیت در ابعاد باعث شده تا در تمامی فضاها قابل استفاده و کاربردی باشد. ازاین تایل ها می توان در کلیه سقف های کاذب استفاده نمود.شایان ذکر است سقف های کاذب شبکه کلیک با استاندارد این تایل ها همسو میباشد.

 

چگونگی اجرای تایل های تصویردار : 

   

 • پنل های Golden Till

  پنل های Golden Till مخصوص شرکت آسمان نما،تهیه شده از یک صفحه نورانی LED که فریم آن در نمای اصلی قابل دید نبوده و به صورت FrameLess می باشد،به همراه تایل تصویردار درخشان که هر دو به صورت پک ارائه می گردد.قاب الویتورشبکه رینگ سقفی
 • پنل های LED

  نورپردازی که می‌توان از پانل‌های LED باکیفیت نور بسیار بالا و یکنواخت با توجه به فاصله مجاز استاندارد استفاده کرد.تایل های تصویر دار درخشان، بادوام باکیفیت و وضوح بسیار بالا که توسط شرکت SkyView از بهترین متریال و طلق های آکریلیک تهیه و تولید می‌گردد و به‌صورت پانل در چیدمان پازلی که توسط شرکت، نقشه آن ارائه می‌گردد.قاب‌های الویتور انحصاری SkyView که شبکه ریلینگ سقف شمارا با بُعد دادن به یک پنجره واقعی تبدیل می‌کند.شبکه ریلینگ سقفی که به‌صورت استاندارد در دسترس می‌باشد.
 • لامپ های فلوروسنت

  نور پردازی که می توان از لامپ های فلوروسنت T5،T8،T10 با کیفیت نور بسیار بالا و یکنواخت با توجه به فاصله مجاز استاندارد استفاده کرد.قاب‌های الویتور انحصاری SkyView که شبکه ریلینگ سقف شمارا با بُعد دادن به یک پنجره واقعی تبدیل می‌کند.شبکه ریلینگ سقفی که به‌صورت استاندارد در دسترس می‌باشد.